Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ciołku, ja bym była chętna, to Ci nie wystarcza? Może się wreszcie doprosze o tego Kena ;p
Pewnie Wrzucaj, nie się chowasz

Właśnie obejrzałam teledysk i właściwie pierwszy raz słyszałam "Bless" w całości. Może najpierw o teledysku.

Hmm... Czemu taki początek? Bo jakoś dziwnie łazili po tym pv. Jakby mieli pod nogami bardzo grząskie błoto. No ale zawsze tak wychodzi jak łazi się w miejscu Tak jak wspomniałam, cieszy mnie niezmiernie nowa fryzura hyde. Oby miał ją jak najdłużej. Ken chyba schudł, no ale miał prawo bo ostatnio sporo pracował. Yukihiro również suchutki. Coś cienko z nimi. Ech, jakbym do nich wpadła i uraczyła polską kaloryczną kuchnią... No ale nic.

Teledysk jest prosty, ale myślę, że to bardzo dobrze. Piosenka jest spokojna, bez udziwnień. Taki też powinien być jest obraz. No i tak właśnie jest. Przede wszystkim zimowo i biało. A wygląda na to, że tak się zapowiada Olimpiada, która notabene jest zimowa

Również bez wielkich emocji, ale uważam, że pv pasuje do utworu jak ulał


Chciałabym przy okazji przeprosić za ten świst wiatru w temacie z tłumaczeniami. Myślałam, że pojadę w ferie, ale kasa z Holandii mi się kończy i musiałam iść do pracy.
Z tego co pamiętam, dużo do końca "C/w" nie zostało. Tak więc postaram się niedługo coś zdziałać. Nie wiem, jak będzie ze "Smile", bo luty to dla mnie sesja zimowa (#$?#, znowu chciałam napisać "ziomowa" ), więc nie wiem jak mi się terminy poukładają. Ale coś postaram się wyskrobać

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.911
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
Pewnie Wrzucaj, nie się chowasz
wiesz tych linków w takiej jakości szukałem prawie rok, i trochę głupio jest wystawiać wszystkie linki kiedy pisze "Nie rozpowszechniac bez wiedzy autora" i mysleć, ze ona poświęciła swój czas zgrywając ze swoich zakupionych płytek kilka GB . Inaczej jest z mp3, skanami, Ripami i innymi duperelami co prędzej czy później i tak trafia na najważniejsze strony poswięcone larcom.

no ale dobra, zeby nie było fochów na mnie

* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *



Jak gdzieś indziej pisałem, utwór może nie jest porywający, przez co większość fanów nie jest do końca zaspokojona, albowiem z ostatnia ballada mieliśmy do czynienia na albumie "KISS" a to było ho ho 3 lata temu . Później były single, z bez wątpienia mocniejszym "DRINK IT DOWN" i żwawszymi od aktualnego utworu "NEXUS 4/SHINE". Ale każda ballada w wykonaniu larców ma to cos co da się słuchać, wszystko za sprawą kena który swoją gitara nadaje uroku, nie inaczej jest w tym przypadku, gdzie połączył muzykę gitary klasycznej z elektrykiem. Cały singiel przyjdzie nam ocenić dopiero po 27, jedno jest pewne, jeszcze nie jednym nas zaskoczą, a może najlepsze trzymają na 2011.

co do pvki, to da się znieść podobnie jak piosnkę, mimo spokojnego tempa stoi na dobrym poziomie technicznym, jednolitych barwach bieli i innych odcieni jasności (ale dlaczego Yukie miał fazę na dżungle to ja do tej pory nie wiem xD). waze ze wszystkich pokazali, i że wszyscy dobrze się mają

Laru, cos w SB przebakiwałaś, że chcesz "Live in Paris" tutaj masz chyba na ebayu najtaniej ale musisz się zorientowac czy nie ma żadnych haczyków KLIK w koncu 13$ za DVD? xd...




Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Blanc侍KATZ napisał(a):
wiesz tych linków w takiej jakości szukałem prawie rok, i trochę głupio jest wystawiać wszystkie linki kiedy pisze "Nie rozpowszechniac bez wiedzy autora" i mysleć, ze ona poświęciła swój czas zgrywając ze swoich zakupionych płytek kilka GB .
Aaa... to trzeba było tak od razu. No tak, tu powstaje problem moralny... Też tak czasem mam.


aru, cos w SB przebakiwałaś, że chcesz "Live in Paris" tutaj masz chyba na ebayu najtaniej ale musisz się zorientowac czy nie ma żadnych haczyków KLIK w koncu 13$ za DVD? xd...
, nie chce mi się bawić z zagraniczne zakupy. Poza tym nie mam paypala. Niby można założyć i szaleć, ale jeszcze do tego nie dojrzałam Wolę kupić w Polsce za złotówki 110zł to śmiesznie mało. Gdy liczyłam jedno dvd, gdybym miała kupić w Japonii, wyszło by mnie ok. 300zł, więc o czym mowa? Zważywszy, że na tej mojej stronie mają też "Best" HYDE i "VAMPS" (zgadnijcie kogo? ). Tak więc tylko kupować.

Zresztą i tak moje pieniądze z Holandii się skończyły. Jutro zapłacę za paliwo kumpeli, która nas wozi na wykłady i kupię dwa tusze do drukarki, bo się kończą. I tyle. Kuniec. Pozostaje czekać na 450zł wypłaty za przepracowane ferie świąteczne. Teraz przed sesją popracuję w weekendy (nie powinnaś pipo! Ucz się!), więc też nieco wpadnie. Mam nadzieję, że koło marca zaczną się buty do szycia i dostanę papiery, bez których zwrotu podatku nie dostanę. Tak więc płynność powinna być zachowana

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.744
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Poza tym nie mam paypala.
To sobie załóż.


Laru napisał(a):
Niby można założyć i szaleć, ale jeszcze do tego nie dojrzałam
Ja "dojrzałem",założyłem i korzystam.Zakupy robi się całkiem sprawnie,na przesyłkę też długo nie czekam.No i na e.bay trafiają się czasem naprawdę ciekawe okazje.


Laru napisał(a):
110zł to śmiesznie mało.
Czy ja wiem? Dla mnie to wcale nie jest mało.



Blanc侍KATZ napisał(a):
w koncu 13$ za DVD?
Katz dobrze mówi.Poza tym dolar dosyć nisko stoi.

Dzięki e.bay udało mi się dostać kilka naprawdę ciekawych płytek,które w normalnej sprzedarzy są trudno dostępne,albo w ogóle.


Laru napisał(a):
Gdy liczyłam jedno dvd, gdybym miała kupić w Japonii, wyszło by mnie ok. 300zł, więc o czym mowa?
O tym,że Katz ma rację,a Ty wolisz zapłacić drożej,niż założyć sobie tego paypala. Trudno to zrozumieć.


Laru napisał(a):
Tak więc tylko kupować.
Ceny wysokie,wybór mały.Czym Tu się zachwycać?

Radziłbym Ci się zastanowić Laru.Można tam trafić na całkiem ciekawy stuff,po przyzwoitych cenach.Wiem,bo wiele razy tam kupowałem i jak na razie,za każdym razem było w porządku.Laruku to bardzo popularna grupa i nie powinnaś mieć problemów z ich znalezieniem.No...zrobisz jak będziesz chciała.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.911
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
(zgadnijcie kogo? )
Neko?


Aha a ten temat jest o Larukach a nie tajnikach handlowych

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Blanc侍KATZ napisał(a):
Laru napisał(a):
(zgadnijcie kogo? )

Neko?
X100 No Katz! Błagam Cię. Jak płyta nazywa się "VAMPS", to kto jest jej autorem?

Neko sprzedaje we własnym zakresie, a ten portal sprowadza płyty z Japonii jako coś zupełnie innego

To tak gwoli wyjaśnienia, nie usuwajcie posta

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
guciol Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.423
Posty: 4
Skąd: Oborniki
Laru napisał(a):
110zł to śmiesznie mało
Laru nie przepłacaj * zaloguj się, aby zobaczyć link *
a jeśli będziesz miała ochotę na więcej to może ta płytka * zaloguj się, aby zobaczyć link * i dorzuć coś drobnego (żeby przekroczyć 150zł) to i przesyłka za darmola

sam korzystam z tego sklepu i jeszcze się nie zawiodłem

a tak w ogóle to dawno nie przeglądałem forum... i w końcu się dzieje!!
no może nie tyle ile bym sobie życzył (trzeba wymagać od życia, co nie ), ale jak na okres przerwy to...... dla mnie bomba. Fakt, faktem, że za singiel bless może "grammy" nie dostaną, ale kawałek ma swój urok.

Jestem, także zobowiązany wypowiedzieć się na temat chudzielców Otóż, sam przynależę do tej elitarnej grupy (xD), i wcale nie narzekam na brak powera, a jeśli chodzi o yukiego, to dobrze sobie radzi z techniką Moellera. Dla niewtajemniczonych - chodzi o wykorzystanie fizyki w taki sposób, żeby "zarobić, ale się nie narobić" jak to mawiają u mnie w warsztacie
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
guciol napisał(a):
Laru nie przepłacaj http://komikslandia.pl/Produkt_L%60Arc~en~Ciel/4723/
a jeśli będziesz miała ochotę na więcej to może ta płytka http://komikslandia.pl/search.php?key=vamps&mode=0 i dorzuć coś drobnego (żeby przekroczyć 150zł) to i przesyłka za darmola
Ojejku! Dziękuję! Widzę, że jakaś dobra duszyczka do nas zawitała. Nie kojarzę Twojego nicka, tak więc witam Cię serdecznie guciole (?).

Zastanawia mnie tylko fakt, czemu płyta i dvd są w bardzo podobnej cenie. To raczej nietypowe zjawisko. Widzę, że mają bogatą ofertę, więc może tam zabawię na dłużej


guciol napisał(a):
Dla niewtajemniczonych - chodzi o wykorzystanie fizyki w taki sposób, żeby "zarobić, ale się nie narobić" jak to mawiają u mnie w warsztacie
Skąd ja to znam? "Pamiętajcie, uczycie się po to, żeby potem nie kopać rowów. Bo trzeba tak robić, żeby się nie narobić no i zarobić przede wszystkim"

Za to właśnie podziwiam yukiego No faktycznie, jak oglądam koncerty Larc, to obserwuję, że yuki ma bardzo uporządkowany styl i nie wykonuje żadnych zbędnych ruchów. No i jest zawsze taki skupiony. Profesjonalista

Pozdrawiam.

[ Dodano: 11.01.2010, 20:19 (po 1 minucie) ]
O, już Cię kojarzę guciol

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.917
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hyde ma dzisiaj urodziny ^^ wszystkiego najlepszego dla niego, nee ^^ dużo zdrowia, pomysłów, szczęścia x))

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.480
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Singiel wydany dwa dni temu:

Bless [2010.1.27]

http://www.mediafire.com/?kyj5xjikwzh

Może się komuś przyda xD I oczywiście wszystkiego najlepszego Hyde! Kolejny roczek, kolejna zmarszczka ; )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 35
Dni na forum: 5.378
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Kyanna napisał(a):
Kolejny roczek, kolejna zmarszczka ; )
Chyba u mnie. jeszcze trochę i będę wyglądać starzej od niego oO ( o ile już tak nie wyglądam xD)

Tak tak, niech mu się szczęści (:
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.917
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Co do wyglądu Hyde'a... Czy tylko mi się wydaje, czy on przytył i stał się pyzaty?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 35
Dni na forum: 5.378
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Jeśli nie zmarszczki to przynajmniej owal twarzy mu się zmienia. Idzie w ślady Gackta Co to reszty nie wiem - nie zaglądałam ^^.

Ewentualnie winę można zwalić na złą rozdzielczość monitora xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.911
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jezu, takie nowości, wieści wydarzenia a wy o jakis zmarszczkach gadacie

i oczywiście nikt się nie wypowiedział szerzej o singlu..... ekh co zepsuli inny Katz musi naprawić, zwłaszcza że mogę pochwalić się własnym, oryginalnym egzemplarzem singla^^


No więc tak, singiel wyciekł już dwa dni przed planowaną premierą tj. w poniedziałek. Ale mnie korciło aby go sobie zassac i posłuchać, ale nie! byłem twardy, wiedząc że niedługo dotrze do mnie ów produkt i wmówiłem sobie także nauki do sesji. Długo nie musiałem czekać w piętek dostałem informacje, że muszę udać się na pocztę w celu odebrania przesyłki, z poczatku nie wiedziałem o co biega, bo myślałem że takie przesyłki idą gdzieś z 2 tygodnie a tu taka miła niespodzienka, miła ale tez z pewnym błędem, albowiem kumpel który mi ją sprowadzał, zaznaczył wersję...... koreańską..... tak "BLESS Limited Edition CD+DVD <korea version>" czyli dostałem booklet w w ogóle [ ort! ] niezrozumiałym dla mnie języku xD. Ale nie przeszkadzało mi to tak bardzo wiec zaraz jak powróciłem do domu, odrzuciłem książki i notatki na bok i przesłuchałem sobie ów "błogosławieństwo". Teraz pokuszę się o ocenienie utwórów, tylko dwóch bo instrumentalnych nie ma sensu.:

BLESS- tak jak już pisałem, niedosyt co do głównego utworu trochę pozostał. Utwór jak na motyw Igrzysk nawet w sam raz, i tekst także, podoba mi się także połączenie akustyczno-elektryczne w kwestii gitary .

ROUTE 666 -2010- - tu jest perełka, utwór w oryginale do słabszych nie nalezy, a uczynienie go jeszcze mocniejszym jest godne podziwu. niby prosty bit ale wypadł znakomicie. Tylko tetsuya się trochę nie przyłożył w kwestii jezykowej i w refrenie odczuwa się jakby spiewał "Route sex, sex, sex..."


Pozostałe utwory, to karaokowe wersje BLESS i Route 666 -2010- a także coś dla melomanów, BLESS w wersji klasycznej (Concerto).


DVD troche słabe, sam teledysk, mogliby chociaz wrzucić telwizyjną zapowiedź albo jakiś koment.


To tyle odnośnie singielka tu jakby ktoś chciał:
BLESS CD + DVD (upload by me ^^)
link: http://depositfiles.com/files/if1ydn83x

na życzenie mogę jeszcze wrzucić CD w wersji FLAC (bezstratnej)

EDIT: 5 marca br. "BLESS" zostanie wydany w europie w dystrybucji cyfrowej, dzieki wydawnictwu GAN-SHIN ^^

Myślicie, że to już koniec szumu o Larukach, otóż nie bowiem planują kolejne wydawnictwa. 10 marca wydadzą specjalny best of zatytułowany "QUADRINITY ~MEMBER’S BEST SELECTIONS~" specjalny, gdyż będą 4 płyty CD na których na każdej będzie 7 utworów wybranych przez każdego członka zespołu tj każdy muzyk ułoży własna listę składającą się z 7 utworów: "hyde best", "ken best", "tetsuya best" i "yukihiro best". Edycja limitowana będzie zawierać DVD z z nagraniem show prowadzonego przez Shinyę Oowadę i Akie Nakadę, gdzie członkowie zespołu odpowiadali na pytania na temat zespołu w grze nazwanej "The L'Arc Is". 31 marca zaś wydadzą koncertowe DVD "TOUR 2008 L'7 ~Trans ASIA via PARIS~" z koncertem w Tokio zarejestrowanym podczas ich ostatniej trasy dnia 1 czerwca 2008 roku. Setlista będzie inna aniżeli ta z Paryża http://listentheworld.wordpress.com/2008/06/ ... apter-two/ przede wszystkim bedzie można zobaczyć wykonane na w pełni na żywo "NEXUS 4", i w ogóle będzie to zapewne godne uwagi show, do których panowie z Osaki zdążyli nas przyzwyczaić.




Pozdrawia Katz, który zaliczył sesje

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do wyglądu Hyde'a... Czy tylko mi się wydaje, czy on przytył i stał się pyzaty?
Bardzo możliwe. Sam stwierdził, że przez to rzucanie palenia więcej je. Przyznam, że parę kilo więcej dobrze by mu zrobiło


Blanc侍KATZ napisał(a):
lbowiem kumpel który mi ją sprowadzał, zaznaczył wersję...... koreańską..... tak "BLESS Limited Edition CD+DVD <korea version>" czyli dostałem booklet w w ogóle [ ort! ] niezrozumiałym dla mnie języku xD
A japoński jest dla Ciebie zrozumiały? Koreańska wersja też spoko Nie ma co narzekać.

To ja też się wypowiem. no a jak ^^

"Bless" - uwielbiam Wyjątkowo piękna ballada. Mówię oczywiście o ogólnej warstwie brzmieniowej. Muszę dorwać tekst. Zarówno muzyka jak i wkal stoją na wysokim poziomie. Ostatnio tak się czułam słuchając "Anata". Może i "Bless" nie przebije tego utworu, ale ma duży potencjał. Przy wersji orkiestrowej, prawie się rozpłakałam. Brzmi, jakby się Yosiek do niej dorwał

"Route 666" - powiem tak. W normalnej wersji ten utwór mnie powala na kolana. Szczególnie ten bass tetsu. Co do wersji Punk. Ech... nie no, głos Tetsuyi ni upsiasia nie pasuje mi do takich ciężkich kawałków. Nowa aranżacja jest świetna. Mocna i dająca kopa. A tu wyskakuje Tetsuya ze swoim, nie ma co ukrywać, popowym głosem. Ja wiem, że on się stara i wkłada w to dużo serca, ale to serduszko trzeba trochę drasnąć, żeby wyszło coś z pazurem. W refrenie lepiej, ale zwrotka cienko. Ogólnie pozytywnie. Jedynie do wokalu mogłabym się przyczepić. To nie jego klimaty.


Myślicie, że to już koniec szumu o Larukach, otóż nie bowiem planują kolejne wydawnictwa. 10 marca wydadzą specjalny best of zatytułowany "QUADRINITY ~MEMBER’S BEST SELECTIONS~" specjalny, gdyż będą 4 płyty CD na których na każdej będzie 7 utworów wybranych przez każdego członka zespołu tj każdy muzyk ułoży własna listę składającą się z 7 utworów: "hyde best", "ken best", "tetsuya best" i "yukihiro best". Edycja limitowana będzie zawierać DVD z z nagraniem show prowadzonego przez Shinyę Oowadę i Akie Nakadę, gdzie członkowie zespołu odpowiadali na pytania na temat zespołu w grze nazwanej "The L'Arc Is".
W przeliczeniu na złotówki wersja normalna wyszła mi nieco ponad 100zł. To niedużo. No i do tego możliwość nabycia swoistej pigułki z twórczością całej czwórki. Rarytas, który warto mieć.


Blanc侍KATZ napisał(a):
31 marca zaś wydadzą koncertowe DVD "TOUR 2008 L'7 ~Trans ASIA via PARIS~" z koncertem w Tokio zarejestrowanym podczas ich ostatniej trasy dnia 1 czerwca 2008 roku. Setlista będzie inna aniżeli ta z Paryża http://listentheworld.wordpress.com/2008/06/ ... apter-two/ przede wszystkim bedzie można zobaczyć wykonane na w pełni na żywo "NEXUS 4", i w ogóle będzie to zapewne godne uwagi show, do których panowie z Osaki zdążyli nas przyzwyczaić.
No ale to koszmarnie drogie. Boże, czy oni się wstydzą pokazywać na ekranie telewizora, że dają za dvd takie luksusowe ceny? 300zł?! No way. Jeszcze długo nie będzie mnie stać na wizualną wersję Laruku


A "Bless" nie kupiłam, bo drugi miesiąc czekam na wypłatę za... grudzień. Tak, za grudzień, ten z zeszłego roku >_____< Do tego mam same długi.... Nawet nie mam na bułkę na śniadanie, a co dopiero mówić o płytach.

Sroki, ale musiałam się wyżalić Irytacja mnie wypełnia po brzegi.

Lecę do tematu z tłumaczeniami. Muszę nieco odkurzyć i powycierać kurze z laya w tym miejscu

Pozdrawiam. "Bless" you my Dears.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.911
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
W przeliczeniu na złotówki wersja normalna wyszła mi nieco ponad 100zł. To niedużo. No i do tego możliwość nabycia swoistej pigułki z twórczością całej czwórki. Rarytas, który warto mieć.
Ja chciałem sobie w ogóle odpuścić ta pozycje, wystarczają mi poprzednie best ofy, ale nęci mnie ciekawość kto chociaż w wiekszosci trafi w moje ulubione utwory

Laru napisał(a):
No ale to koszmarnie drogie. Boże, czy oni się wstydzą pokazywać na ekranie telewizora, że dają za dvd takie luksusowe ceny? 300zł?! No way. Jeszcze długo nie będzie mnie stać na wizualną wersję Laruku
Tak cena powala i już moge sobie pomarzyć, ale to sa ceny dla japonczyków i amerykanów tudziez silniejszych krajów w których jest euro lub funty. Gdyby była wersja wydawana w europie z pewnoscią byłaby tańsza "Live in Paris" kosztowało podobno 80zł. Pozostaje sciągnąć, lub poczekac kilka miesięcy i na ebayu kupic za grosze lub okraśc bank, inaczej nie ma balu panno laru


Ale nie o tym chciałem,

http://www.neouniverse.fora.pl/

mam nadzieje, że w znacznym stopniu przybliżyłem sie do popularyzacji laruków w naszym kraju ?

Jeszcze nie do końca skonczona, chciałem dopisac jakies posty u Tetsuyi i yukihiro, ale niech stracę, zapraszam do rejestracji

p.s Laru, zareklamuj to gdzie trzeba

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
p.s Laru, zareklamuj to gdzie trzeba
Oż! Weź mi tego ortografa z głównej XD przymiotniki piszemy z małej, czyli "jednym z najlepszych zespołów japońskich, a nie Japońskich.


Blanc侍KATZ napisał(a):
Ale nie o tym chciałem,

http://www.neouniverse.fora.pl/

mam nadzieje, że w znacznym stopniu przybliżyłem sie do popularyzacji laruków w naszym kraju ?

Jeszcze nie do końca skonczona, chciałem dopisac jakies posty u Tetsuyi i yukihiro, ale niech stracę, zapraszam do rejestracji
No to jedziemy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.911
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
znana jest już tracklista nadchodzącego best of

<Disc.1>
hyde best
1. I'm so happy
2. HONEY
3. flower
4. さようなら
5. Anemone
6. いばらの涙
7. In the Air
Music all composed by hyde
Mastered by Ian Cooper(Metropolis,LONDON)

<Disc.2>
tetsuya best
1. READY STEADY GO
2. Blame
3. Time goes on
4. DIVE TO BLUE
5. 砂時計
6. Link -KISS Mix-
7. あなた

Music all composed by tetsuya;
Mastered by Tom Coyne(sterlingsound,NYC)

<Disc.3>
ken besty
1. 花葬
2. ガラス玉
3. MY HEART DRAWS A DREAM
4. Coming Closer
5. 真実と幻想と
6. the silver shining
7. 虹(Album Version)
Music all composed by ken
Mastered by Howie Weinberg(Masterdisk,NYC)

<Disc.4>
yukihiro best
1. a swell in the sun
2. cradle
3. drink it down
4. get out from the shell -asian version
5. new world
6. revelation
7. trick

miniaturka okładki, wiekszej na razie nie ma^^

Obraz

pojawiło się takze nowe zdjęcie na stronie głównej xd
http://qq.a.5d6d.com/userdirs/3/5/vamprose/a ... 8795f0.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.861
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
znana jest już tracklista nadchodzącego best of
X_____X To to takie coś? Spodziewałam się czegoś innego... no ale nic.


pojawiło się takze nowe zdjęcie na stronie głównej xd
http://qq.a.5d6d.com/userdirs/3/5/vamprose/a ... 8795f0.jpg
Koszmarne XD Tetsuya wygląda jakby był postacią z gry komputerowej. Chyba grafik i fotograf ich nie lubią

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.917
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook